چاپ کردن فروشنده اصغر فرهادی رکورد فیلم فروشنده

چاپ کردن: فروشنده اصغر فرهادی رکورد فیلم فروشنده پرفروش ترین فیلم بهاره افشاری گشت ارشاد 2 اصغر فرهادی ساعد سهیلی کارگردانی سینمایی

گت بلاگز اخبار حوادث ماجرای مرموز مفقودی ٦ کودک یک خانواده

شش کودک که یک هفته پیش جهت بازی از منزل خارج شده است ‌بودند، همچنان بازنگشته‌اند و تلاش‌ها جهت پیداکردن آنها به جایی نرسیده‌ است.

ماجرای مرموز مفقودی ٦ کودک یک خانواده

عبارات مهم : ایران

شش کودک که یک هفته پیش جهت بازی از منزل خارج شده است بودند، همچنان بازنگشته اند و تلاش ها جهت پیداکردن آنها به جایی نرسیده است.

به گزارش شرق، این شش کودک که ٤ تا ١٢ ساله هستند، هنگامی که جهت ميهمانی به منزل یکی از اقوامشان رفته بودند، جهت بازی در پارک از منزل خارج شدند و دیگر برنگشتند. آنها افغانستانی و دخترعمو و پسرعمو هستند و خانواده هایشان از سال ها قبل در کشور عزیزمان ایران زندگی می کنند.

عظیم احمدخیر پدر دو نفر از این کودکان به خبرنگار ما گفت: ١٢ فروردین جهت عیدمبارکی به منزل یکی از اقوام در گرمسار رفته بودیم. فرزند ها جهت بازی به پارک نزديک منزل فامیلمان رفتند. بعد از چند ساعت که خبری از آنها نشد، همسرم عنوان را به من اطلاع داد. دو نفر از فرزند های من و چهار نفر از فرزند های برادرم در پارک بودند که همگی گم شدند. این مرد جوان گفت: محمد ١٢ساله، موسی هفت ساله، ریحانه ٩ساله و سمیه پنج ساله فرزندان برادرم هستند و سمیره چهارساله و سیده هفت ساله دو دختر من هستند که همگی در پارک بودند و گم شدند.

ماجرای مرموز مفقودی ٦ کودک یک خانواده

وی راجع به اینکه روز اتفاق دقیقا چه اتفاقی افتاد گفت: آن روز هنگامی که به ما گفتند فرزند ها به پارک رفتند و دیگر نیامدند، ما همگی به پارک رفتیم و هرجایی را که فکر می کردیم ممکن است فرزند ها رفته باشند، گشتیم ولی راه به جایی نبردیم. کسانی که در پارک بودند گفتند فرزند ها را تا ساعت ١٠ شب در پارک دیده اند. بعد از آن بود که عنوان را به پلیس اطلاع دادیم. چند روز بعد در تحقیقاتی که انجام دادیم، متوجه شدیم فرزند ها سوار یک تاکسی شدند؛ راننده را پیدا کردیم و به پلیس تحویل دادیم. راننده به مأموران گفت فرزند ها را از گرمسار سوار کرده و به سمت افسریه برده و در سه راه افسریه پیاده کرده است.

او گفت: این راننده مدعی شد ٢٢ هزارو ٥٠٠ تومان از فرزند ها کرایه گرفته است ولی فرزند ها این مبلغ را نداشتند. بزرگ ترین آنها محمد ١٢ساله است که چنین پولی نداشت.

شش کودک که یک هفته پیش جهت بازی از منزل خارج شده است ‌بودند، همچنان بازنگشته‌اند و تلاش‌ها جهت پیداکردن آنها به جایی نرسیده‌ است.

پدر سمیره راجع به اینکه چقدر به گفته های این راننده مطمئن هست، گفت: او نشانه ای از دختر من داد و گفت یکی از فرزند ها سرش سوخته بود. دختربچه ای که او اشاره می کرد، دختر من بود؛ چنین نشانه ای امکان ندارد اشتباه گفته شود. آنجا بود که پلیس هم مطمئن شد این مرد راست می گوید ولی اطلاعاتی که داد به نظر من درست نیست چراکه اولا این فرزند ها پولی نداشتند و دوم اینکه آیا نباید به این مسئله فکر کند که به چه علت شش دختر و پسربچه باید درخواست رفتن از گرمسار به سه راه افسریه را بکنند. ضمن اینکه او گفته فرزند ها را ١٢ شب برابر پارک سوار کرده است در حالی که همه شاهدان می گویند فرزند ها تا ساعت ١٠ شب در پارک بودند و بعد گفته اند که به منزل می روند.

وی گفت: راننده فعلا آزاد است ولی ای کاش تحقیقات بیشتری از او می شد. او تنها سرنخ جهت پیداکردن فرزند های ماست. عظیم که کارگر هست، به خبرنگار ما گفت: ٣٠ سال است که با اعضای خانواده ام به کشور عزیزمان ایران آمده ایم. ما به صورت قانونی به کشور عزیزمان ایران آمدیم و فرزند ها زاده کشور عزیزمان ایران هستند و سال هاست اینجا کار و زندگی می کنیم. وی راجع به اینکه ممکن است فرزند ها به خاطر اختلافی که با والدین داشته اند، منزل را ترک کرده باشند گفت: فرزند ها همگی کوچک بودند. فرزند چهار یا هفت ساله نمی تواند اختلافی جدی با خانواده اش داشته باشد و تصمیم به ترک منزل بگیرد. بزرگ ترین آنها محمد ١٢ساله است که هیچ مشکلی با پدر و مادرش نداشت. ضمن اینکه مگر می شود همه فرزند ها با هم تصمیم به ترک منزل بگیرند.

درحال حاضر پلیس پایتخت کشور عزیزمان ایران و گرمسار جهت پیداکردن فرزند ها دست به کار شده است اند. عظیم راجع به تحقیقات مأموران گفت: در این مدت تصویر فرزند ها را در پایتخت کشور عزیزمان ایران و گرمسار پخش کردیم و از مردم درخواست کمک داریم. همه زندگی ما فرزند هایمان هستند. زندگی مان سیاه شده است و وضع خوبی نداریم؛ همسران مان وضع معنوی خوبی ندارند و زندگی مان به هم ریخته هست. همگی به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمدیم تا دنبال فرزند ها بگردیم؛ بعد با من تماس گرفتند و گفتند به گرمسار برگردم و پرونده را در اینجا پیگیری کنم. برادرم در پایتخت کشور عزیزمان ایران است و من فعلا در گرمسار هستم. ما سه برادر هستیم که هر سه کارمان را رها کرده و به دنبال فرزند ها هستیم. تحقیقات خبرنگار ما نشان می دهد هنوز هیچ ردی از فرزند ها پیدا نشده است و مأموران پلیس پایتخت کشور عزیزمان ایران و گرمسار اکیپ خاص ای را جهت پیداکردن این فرزند ها تشکیل داده اند.

ماجرای مرموز مفقودی ٦ کودک یک خانواده

واژه های کلیدی: ایران | زندگی | فرزند | راننده | فرزندان | پلیس پایتخت | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz