چاپ کردن فروشنده اصغر فرهادی رکورد فیلم فروشنده

چاپ کردن: فروشنده اصغر فرهادی رکورد فیلم فروشنده پرفروش ترین فیلم بهاره افشاری گشت ارشاد 2 اصغر فرهادی ساعد سهیلی کارگردانی سینمایی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری جشنواره تبدیل به شوی لباس شده است ، علت حضور نیافتن بازیگر مشهور در جشنواره فجر

عباس غزالی گفت: متاسفانه یکی از دلایلی که هنگامی که فیلم در جشنواره ندارم در آن نیز حاضر نمی شوم این است که می بینم جشنواره فیلم فجر تبدیل به شوی لباس شده است و

جشنواره تبدیل به شوی لباس شده است ، علت حضور نیافتن بازیگر مشهور در جشنواره فجر

علت حضور نیافتن بازیگر مشهور در جشنواره فجر/ جشنواره تبدیل به شوی لباس شده

عبارات مهم : تبدیل

عباس غزالی گفت: متاسفانه یکی از دلایلی که هنگامی که فیلم در جشنواره ندارم در آن نیز حاضر نمی شوم این است که می بینم جشنواره فیلم فجر تبدیل به شوی لباس شده است و فکر می کنم که عکاسی و فیگور گرفتن ها جایش حداقل در جشنواره فجر نیست.

عباس غزالی که جهت بازی در فیلم «اعترافات ذهن خطرناک من» نامزد دریافت گروه تحریریه سایت بلورین جشنواره فیلم فجر شده است هست، راجع به این جشنواره و پرسشها دیگر صحبت کرده است که بخش هایی از آن را می خوانیم.

چرا در جشنواره فیلم فجر حضور پیدا نمی کنید؟ آیا عباس غزالی به عنوان بازیگر این کشور که مخاطبان و طرفداران زیادی دارد با معتبرترین مناسبت کشورش مشکلی دارد؟
متاسفانه یکی از دلایلی که هنگامی که فیلم در جشنواره ندارم در آن نیز حاضر نمی شوم این است که می بینم جشنواره فیلم فجر تبدیل به شوی لباس شده است و فکر می کنم که عکاسی و فیگور گرفتنها جایش حداقل در جشنواره فجر نیست. خیلی ها این جشنواره را با جاهای دیگر اشتباهی گرفته اند. من فکر می کنم ایراد از آنها نیست بلکه یک مقداری فضا را به شکل فنی پیش نمی برند.

راهکارهای شما جهت ارتقاء و پیشرفت جشنواره فیلم فجر چیست؟
الان جشنواره های معتبر دنیا که فرش قرمز دارند جهت جشنواره های ما الگو شده است اند ولی به نظر من قبل از این موارد باید نظم و انضباط یاد گرفته شود، باید از نظر فنی خود را آنقدر بارور کنند که از نظر کارشناسی همه چیز درست باشد و تصویر گرفتن هم قبل از فیلم سر جای خود باشد نه اینکه در سالن نشست خبری به جای توجه به مباحث تخصیصی به فیگورهایمان فکر کنیم. هنگامی که همه چیز سرجایش نیست در برگزاری این جشنواره، تصویر گرفتن لوث می شود و آدم شبهه در ذهنش ایجاد می شود که می خواهند مشهور شوند، فیگور بگیرند و سوژه عکاسان شوند.

در گذشته شاهد چنین مواردی نبودیم. نمونه بارز آن پیشکسوتانی هستند که امروز در سینمای کشور عزیزمان ایران حضور دارند و هر کدام وزنه ای جهت سینمای کشور عزیزمان ایران هستند. چه تفاوتی بین نسل گذشته و امروز بازیگری وجود دارد؟
فکر می کنم تفاوتی که پیشکسوتان سینما و تلویزیون با جوانان امروزی دارند در همین هست. من خودم هر لحظه با افتخار از پیشکسوتان یاد می کنم از استاد نصیریان تا استاد پرستویی و مهدی هاشمی. چه عاملی باعث شده است که آنقدر در اوج بمانند. من فکر می کنم جهت پیشکسوتان اصل ماجرا مهم است نه حاشیه ولی متاسفانه خیلی ها حاشیه برایشان مهمتر از اصل هنر است.

حضور و بیانات بازیگران و صورت های معروف در اینترنت را قبول دارید؟ آیا چنین وضعیتی وجود دارد و باید در این باره چه کرد؟
فضای مجازی زندگی همه را دربرگرفته و ما نیز از آن مستثناء نیستیم. اینکه هنرمند در وهله اول یک شهروند است و با مردم فرقی ندارد شکی نیست ولی اینکه حکم صادر کند به نظر من وظیفه نه هنرمند و نه هیچکس دیگری نیست بلکه به نظر من سوءاستفاده کردن از اینترنت هست. اینترنت جهت بیان نظرات است نه جهت تخریب بلکه باید مثبت و موثر باشد، در این حالت هیچ ایرادی ندارد و هنرمند هم به واسطه اینکه خودش و صفحاتش در معرض دید است باید خیلی دقیق و بدون حاشیه پیش برود چون مطمئنم خیلی ها از بازیگران و صورت های معروف تبعیت می کنند. این نظر که با ورود به روز تازه یک پست تازه انتشار داده است درست نیست.

نظرتان راجع به صحبت های لیلا حاتمی در جشنواره برلین چیست؟
صحبت های لیلا حاتمی را به شکل کامل نشنیدم و از صفحات مجازی دیدم، من در مورد بیانات او نظر خاصی ندارم. هر لحظه تلاشم این بوده از عزت، احترام و آبرویی که خداوند به من عطا کرده به خوبی نگهداری کنم. از این امتیاز و اعتباری که مخاطب با دیدن من به من داده است بسیار جهت من مقدس و قابل احترام است و آرزویم پاسخ به این اعتماد است.

جشنواره تبدیل به شوی لباس شده است ، علت حضور نیافتن بازیگر مشهور در جشنواره فجر

میزان

واژه های کلیدی: تبدیل | هنرمند | جشنواره | اینترنت | جشنواره | جشنواره فیلم | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz